Yok Deme RCMakers’la Yap!

RCMakers’ın size, sizin RCMakers’a ihtiyacınız var. Projelerimizin bir parçası olmak için yok demeyin, bizimle yapın.


Peki, RC Makers ne yapar?

R O V

Denizaltı teknolojileriyle ilgilenen takım, uzaktan kumandalı araçlar tasarlar ve geliştirir. Deniz ekosisteminin korunması, deniz tabanının haritalanması gibi hedeflerle çalışarak, su altında kullanılabilecek robotlar inşa ederler. Mekanik tasarım, elektronik entegrasyon ve yazılım geliştirme alanlarında birleşen ekip üyeleri, yaratıcılıklarını ve mühendislik becerilerini ortaya koyar. Aynı zamanda katıldıkları su altı robotik yarışmalarıyla birlikte hünerlerini sergilerler.

Maker Faire

Robert Kolej Maker Faire RC Makers’ın sene sonunda organize ettiği uluslararası bir etkinliktir. 50 farklı okul ve kurumdan gelen öğrencilerin düzenlediği atölyelerle eğlenceli ve üretken bir gün geçirmek ve sene içinde bir günü  Maker hareketinin ileri gelenleri ile olabildiğince yaratıcı ve verimli geçirmek tek gayemizdir. 


Ben Ne Yapabilirim?

Kulüp Sponsorluğu:

Kulüp sponsoru olarak RC Makers’ın düzenlediği etkinliklerde ve katıldığı yarışmalarda ürün ve/veya finansal olarak destekçi olursunuz. Sadece RC Makers ailesinin bir parçası olmakla kalmayıp edinilen başarılardaki en büyük destekçimiz olursunuz. Bu durumda sizinle yıl boyunca iletişimde kalıp kulüp içi ve dışı durum bilgisi verir, planlarımızı ve bu yolda oluşacak ihtiyaçlarımızı size anlatırız. Kulüp sponsoru olarak Instagram sayfamız ve websitemizde bulunursunuz.

Etkinik Sponsorluğu:

Etkinlik sponsoru olarak Hackathon gibi RC Makers tarafından düzenlenen etkinliklerde bizi finansal açıdan desteklemiş ve/veya kazananlara staj gibi imkanlar sunmuş olursunuz. Bu durumda da instagram sayfamızda bulunmuş olursunuz.


RC Makers İletişim Hackathon’u

Bu etkinliği gerçekleştirebilmek için şu alanlarda sizin desteğinize ihtiyacımız var…

 • Case study
  • Yarışmacılara çözmeleri için verilecek problem
 • Jüri
  • Yarışmacıların etkinlik sonunda kendilerine verilen probleme buldukları çözümü değerlendirecek ve kazananı belirleyecek jüri
 • Konuşmacı
  • Kendini deneyimli gördüğü alan veya üzerinde konuşmak isteyeceği konu hakkında konuşacak etkinlik konuşmacısı
 • Ödül
  • Etkinlik sonunda jüriler tarafından en beğenilen çözümü bulan yarışmacılara verilecek ödül
   • Yaz stajı, ürün ödülü, eğitim programına burs, para ödülü, vb.